در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در سایت از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و با ما در ارتباط باشید

بیمه ماهدشت 09352631617

بیمه ماهدشت 09352631617

آگهی رایگان
  • مشاغل خدمات مالی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۲/۰۵/۲۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۲/۰۵/۲۲
  •    البرز کرج
  • 301 بازدید

بیمه ایران نمایندگی رمضانی
09352631617
www.IRANbimbest.ir

✅ اقـسـاطـی (ده ماهه)
✅ ارسال رایگان بیمه نامه
✅ پیگیری و جبران آنی خسارت
✅ استعلام تلفنی و صدور آنلاین بیمه نامه
✅ ارائه الحاقیه و انتقال تخفیفات بیمه ثالث و بدنه
✅ مشاوره رایگان در زمینه خدمات مالی بیمه ای
✅ کارشناسی و بازدید رایگان در محل (سراسر کشور)
✅ بررسی پرداخت اقساط توسط سایت های فروش بیمه
✅ پیگیری جبران خسارت توسط سایت های فروش بیمه
✅ آم_اده همکـاری با سازمـان ها، شرکت ها و کارخـانجات
✅ پرداخت فوری کارمزد به فروشندگان و بازاریابان بیمه ای


«سخنی با هموطنانم»
✅ کلام آغازین
انسان با توجه به الگوریتم مغزی که دارد، همیشه به دنبال اطمینان خاطر از آینده می باشد. به همین جهت طی قرن ها بشریت موفق به یافتن راهی برای ایجاد پشتوانه در برابر ناملایمات روزگار گردید و از فرمول مالی با نام «بیمه» رونمایی نمود که تا قبل از آن در هیچ کتاب مقدسی به آن اشاره نشده بود. به همین جهت، به هنگام مقایسه انسان ها با یکدیگر، سبک زندگی افرادی که مشتاق تهیه پوشش های بیمه هستند، نشان از موفقیت بالای این افراد در زندگی شخصی شان دارد، زیرا عاقبت اندیشی و پیش بینی آینده بدون پشتوانه بیمه ، امری ناممکن است. بیمه همچون دیوارهای قلعه ای است که از فرد در برابر هجوم حوادث، بلایا و ناملایمات روزگار محافظت می نماید. خوشبختانه بیمه توانسته به بدترین مخالفان خود نیز خسارت پرداخت نماید و عظمت فکر بشری را که ربطی هم به ادیان، مذاهب، فرقه ها و اعتقادات نداشته است، به رخ بکشد. در گذشته بیان می نمودند؛ کسی که برای ناملایمات آینده، آماده نباشد، الهه بدشانسی را فرا می خواند که در مقابل راهکاری هم برای آن نداشتند. در روزگار کنونی مشکل الهه بدشانسی را با پرداخت مبالغ اندک حل نموده است. در انتهای این بخش، به عنوان یک تلنگر از مجموعه ما که به صورت مستمر شاهد انواع حوادث جهت جبران خسارت هستیم؛
مرگ، تصادف، بیماری و حوادث برای همه نوع بشر یک احتمال نیست بلکه یک امر مسلم است، پیش از آن که دندان به جویدن لب برای پشیمانی نمایید، انگشت اندیشه روی پیشانی گذاشته و از خدمات ارزان بیمه بهره مند گردید.
به همین جهت نمایندگی رمضانی آفرهای فوق العاده ای جهت بهره مندی همه هموطنان از خدمات بیمه ای ارائه می نماید.

خدمات بیمه ای بیمه ایران نمایندگی رمضانی
✅ بیمه بدنه (دفع الهه بدشانسی وسیله نقلیه)
بیمه بدنه برای جبران خسارات مالی ناشی از حوادث، سرقت و آتش سوزی خودرو مطرح می باشد. از طرفی در این بیمه برخلاف بیمه شخص ثالث، خسارت به مالک خودرو پرداخت می شود. با توجه به گرانی های اخیر، اگر خودرویی بیمه بدنه نداشته باشد مالک آن با دردسرهای مالی فراوانی مواجه خواهد شد. گران یا ارزان بودن این بیمه نامه بستگی به قیمت روز خودرو و پوشش های اضافی که به آن افزوده می شود دارد.
نکته مهم: سقف پرداخت خسارت در بیمه ثالث معادل قیمت خودرو متعارف سال (سال 1402 معادل 600 میلیون تومان) می باشد که درصورت بالاتر بودن و نداشتن بیمه بدنه، مابقی خسارت بایستی توسط مالک خودرو زیان دیده جبران شود.

✅ بیمه ثالث خودرو (دفع الهه بدشانسی تصادفات)
این نوع بیمه اجباری می باشد که مسئولیت فرد را در قبال فوت و نقص عضو دیگران پوشش می دهد. قبل از صدور بیمه نامه تسویه عوارض آزادراهی الزامی می باشد. همچنین طبق قانون جدید در صورت گذشت یک ماه از عدم تمدید بیمه نامه، کارت سوخت خودرو غیرفعال می گردد. همچنین بر اساس قانون جدید انتقال تخفیف بر اساس کد ملی مالک بوده که می تواند تخفیفات را با رضایت شخصی به فرزندان، همسر و والدین انتقال دهد. در بیمه شخص ثالث به مبلغ پوشش مالی توجه نمایید. به دلیل تهدات بالایی که دارد بیمه نامه گران قیمتی می باشد.
✅ بیمه حوادث (دفع الهه بدشانسی حادثه)
این نوع بیمه نامه زیان های وارده به فرد را در مقابل حوادث در همه مکان ها تحت پوشش قرار می دهد. بیمه نامه بسیار ارزان و کاربردی می باشد.
✅ بیمه آتش سوزی (دفع الهه بدشانسی اموال)
بیمه نامه ای است که اموال فرد را در مقابل آتش سوزی و سایر بلایای طبیعی و همچنین سرقت تحت پوشش قرار می دهد. این بیمه نامه بسیار ارزان بوده ولی اطمینان خاطر بالایی را به همراه دارد.
✅ بیمه های مهم یک ساختمان (دفع الهه بدشانسی محل سکونت)
از جمله مهمترین بیمه های مهم برای یک ساختمان و مجتمع می توان به بیمه های زیر اشاره نمود:
1 بیمه آتش سوزی (آتش سوزی و سایر بلایا، سرقت، ترکیدگی لوله آب و جبران خسارت همسایگان)
2 بیمه حوادث آسانسور (هزینه پزشکی، غرامت فوت و نقص‌عضو و پوشش بار یا مال)
3 بیمه هیأت مدیره ساختمان (در بر گیرنده ساکنین، مالکین، مستاجرین، مهمانان و اشخاص ثالث می باشد که آتش سوزی مشاعات، ترکیدگی لوله، سقوط اشیا و خسارت پارکینگ را پوشش می دهد.
نکته بسیار مهم: اگر مدیر ساختمانی این سه بیمه را تهیه ننماید در آینده با مشکلات مالی و حقوقی بسیاری مواجه خواهد شد.
✅ بیمه عمر (دفع الهه بدشانسی زندگی)
در این نوع بیمه نامه فرد خود را آسیب پذیر دانسته و احتمال وقوع حادثه را پیش بینی می نماید و برای جبران زیان های آتی برای خود و خانواده پشتوانه ای در نظر می گیرد که با پرداخت حق بیمه مورد نظر، پوشش های فوت و حادثه را تهیه می نماید، با این تفاوت که در پایان دوره بیمه نامه می تواند تمام مبالغ واریز شده را به همراه سه سود؛ «بانکی، مشارکت در منافع و مرکب» به صورت یکجا یا سالانه دریافت نماید.
✅ بیمه های مسئولیت شغلی (دفع الهه بدشانسی شغل)
در این نوع بیمه نامه فرد احتمال وقوع حادثه و یا خطای انسانی را در آینده شغلی خود متصور بوده و خود را در برابر آن ها بیمه می نماید. معمولاً بیمه ارزانی می باشد که در کشور ما توجه چندانی به آن نمی شود و متاسفانه این غفلت، زیان های بسیار زیادی به فرد و خانواده وارد می نماید.


✅ سخن پایانی
به طور کلی بیمه در کشورمان ایران به خاطر ساختار دولتی آن بسیار ارزان عرضه می شود ولی به سه دلیل مهم ترویج فرهنگ آن با مشکل روبرو است؛
1 اعتماد به نفس کاذب در فرد و عدم پیش بینی ذهنی حوادث که در آینده متوجه هر انسانی می شود.
2 اعتقاد شدید و بیش از حد به بیمه های معنوی از قبیل خرافه گرایی و مراجعه مردم به شیادان
3 به دنبال بیمه ارزان بودن و عدم پوشش خسارت در زمان حادثه که موجب بدبینی مردم شده است.
به هر صورت بیمه برای روزگار کنونی، یک ضرورت است که عدم توجه به آن یعنی صرفنظر نمودن از آرامش و آسایش خاطر خود و دیگران در آینده ای که شاید یک ثانیه بعد باشد یا 10 سال بعد.

با تشکر از بذل توجه شما
مدیریت نمایندگی رمضانی
09352531617

  ثبت آگهی رایگان