در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در سایت از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و با ما در ارتباط باشید

فروش و آموزش رایگان جوراب بافی

فروش و آموزش رایگان جوراب بافی

آگهی رایگان
  • آموزش سایر آموزشی
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
  •    البرز کرج
  • 87 بازدید

سلام
جوراب بافی یکی از مشاغل مفرح می باشد همچنین شما با سرمایه کم می توانید یک کارگاه جوراب بافی را برای خود راه اندازی کنید که بسیار برای شما سود آور است . فروش کالای جوراب به دلیل اینکه کالای مصرفی می باشد بسیار راحت می باشد البته ما شما را در ابتدای راه کمک می کنیم که با خیال راحت کالای خود را به فروش برسانید .
آموزش های ما از صفر تا صد می باشد البته رایگان . به طوری که شما به راحتی بتوانید کارگاه خود را راه اندازی کنید و کسب در آمد داشته باشید .
دستگاه جوراب بافی جای زیادی را اشغال نمی کند و همچنین با برق تک فاز کار می کند از نظر مصرف برق هم باید گفت که بسیار کم مصرف است به اندازه مصرف یک دینام کولر !
اگر هم تمایل داشته باشید که آموزش حضوری را در کارگاه ما نداشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید و ما به شما اپلیکیشنی را معرفی کنیم تا به صورت گام به گام در آن آموزش ببینید . البته آموزش حضوری ما حدود سه الی چهار روز کاری که هر جلسه به مدت دو ساعت می باشد . ( به صورت حضوری و کاملا رایگان ) .
در مرحله بعدی خرید دستگاه می باشد که باید بسیار توجه داشت که این دستگاه از نظر فنی طوری باشد که شما را در اول کار اذیت نکند و شما در این راه زده نشوید . ما بهترین دستگاه ها را از نظر فنی به شما ارائه می دهیم تا شما با خیال راحت به تولید خود بپردازید .
در هر صورت برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید .
شماره تماس 09123635786

  ثبت آگهی رایگان